Tunel pro agility Four-way

Kód: 2094
1 hodnocení
985 Kč –29 %
tunel pro agility kříž
985 Kč –29 % 695 Kč
Skladem

Tunel pro agility Four-way

Malý tunel pro rozvoj pohybových aktivit a interaktivní zábavy menších psů a koček. Průměr 25 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tunel pro agility Four-way

 

Agility tunel Four-way je perfektním nástrojem pro rozvoj pohybových aktivit a interaktivní zábavy vašich čtyřnohých kamarádů. Tunel křížovitého tvaru má každý ze čtyř východů dlouhý 60 cm. Na jednom z konců je zavěšený plastový míček s rolničkou a na dalším z konců je plyšová bambulka. Ty slouží jako podnět ke hře zvláště pro kočičky. Dva ze čtyř tunelů mají v sobě všitý šustivý materiál a budou tak vydávat zvuk, až se v nich zvíře bude pohybovat. „Rukávy“ o průměru 25 cm jsou spojeny a uprostřed se nachází další otvor s průměrem 15 cm, který může vaše zvířátko také prozkoumávat. Pro své rozměry je tunel vhodný pro malá plemena psů, štěňata, kočky a domácí králíky. Tunel je vyroben z prodyšného polyesteru se zapošitým spirálovitým drátem ve stěně. K dostání je v černo-modrém provedení. Four-way lze vzít s sebou téměř kamkoliv díky jeho skladnosti a hmotnosti 275 g. Součástí balení je také látkový obal s uchem pro snadnější přenášení. Tunel rozložíte i složíte během několika sekund a zajistíte gumičkou. Se čtyř-vchodovým agility tunelem Four-way si s vaším mazlíčkem užijete spoustu zábavy.

Parametry

průměr: 25 cm

Vysvětlení pojmu Agility :

Učelem Agility je, aby páníček se svým psem překonal trať s překážkami ve správném směru a pořadí s co nejméně chybami a v co nejlepším čase.

Tento sport může dělat úplně každý s jakýmkoliv psem. Pochopitelně že, některá plemena se na agility hodí víc jako např. border kolie, pudl, sheltie atd. Závodí i různí kříženci. Na mistrovství světa v agility můžou jenom psi s průkazem původu.