Tunel pro agility S Two-way

Kód: 2103
2 hodnocení
490 Kč –27 %
Tunel pro agility S Two-way
490 Kč –27 % 360 Kč
Skladem

Agility tunel S Two-way je výborným nástrojem pro rozvoj pohybových aktivit a interaktivní zábavy vašich čtyřnohých kamarádů. Tunel zahnutý do tvaru písmene S je dlouhý 122 cm. „Rukáv“ má průměr 25 cm a po stranách se nachází dva menší otvory o velikosti 17 x 9 cm, které může vaše zvířátko také prozkoumávat. Pro své rozměry je tunel vhodný pro malá plemena psů, štěňata, kočky a domácí králíky. Tunel je vyroben z prodyšného polyesteru se zapošitým spirálovitým drátem ve stěně. K dostání je v černo-modrém provedení. Zvířecí hračku S Two-way lze vzít s sebou téměř kamkoliv díky její skladnosti a hmotnosti 240 g. Tunel rozložíte i složíte během několika sekund. S tří-vchodovým agility tunelem Y Three-way si s vaším mazlíčkem užijete spoustu zábavy.

Parametry

průměr:
25 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tunel pro agility

 

Pomůcka pro rozvoj pohybových aktivit a interaktivní zábavy vašich čtyřnohých kamarádů. Vhodný pro malá plemena psů, štěňata, kočky.

Dodání zboží můžete očekávat za 4 - 6 dní od objednání.V případě, že potřebujete doručení dříve,
prosím napište nám e-mail na dasty@dasty.cz, nebo zavolejte na telefon 777 240 837.Pokud si budete přát osobní vyzvednutí,
tak můžete na naší prodejně na Praze 9, U elektry 650,Hloubětín.Firma DASTY.cz

Vysvětlení pojmu Agility :

Učelem Agility je, aby páníček se svým psem překonal trať s překážkami ve správném směru a pořadí s co nejméně chybami a v co nejlepším čase.

Tento sport může dělat úplně každý s jakýmkoliv psem. Pochopitelně že, některá plemena se na agility hodí víc jako např. border kolie, pudl, sheltie atd. Závodí i různí kříženci. Na mistrovství světa v agility můžou jenom psi s průkazem původu.