POZOR POZOR JARNÍ AKCE : Při nákupu nad 1200,- Kč obdržíte fitness tričko ZDARMA. Velikost a jestli má být dámské,dětské nebo pánské nám napište do poznámky.

Firemní a sportovní oblečení

Firemní textil
Na žádost našich obchodních partnerů v oblasti reklamního textilu jsme navázali spolupráci s dovozcem sportovního a reklamního oblečení ze Španělska. Zde naleznete podrobně rozdělený sortiment jak firemního textilu, tak sortiment sportovního a pracovního oblečení. 

Zde je odkaz na katalog ze kterého můžete vybírat : 

https://www.xfer.cz/files/katalog_Roly_2021_CZ.pdf

Výroba textilu :

Zakázková výroba firemního textilu

Proč nechat vyrobit firemní textil u nás?Zakázkové výrobě reklamního textilu, sportovního oblečení a firemního textilu se věnujeme od roku 1999.
Vyráběli jsme firemní textil pro takové společnosti jako Johnson&Johnson, KFC, Komerční banka, Shell, Mr.Coffee, Berentzen, Auto Tukas a pro mnoho dalších významných klientů. V oblasti firemního textilu není zákazník kterého bychom nedokázali
uspokojit. Výrobu firemního oblečení volíme vždy podle charakteru produktu.

Bez sportovního trička, tílka nebo polokošile se žádný sportovec neobejde. Nabízíme kvalitní dámská i pánská tílka, trička a polokošile. Pokud chcete vypadat stylově a elegantně i při sportu, vsaďte na sportovní polokošile. Pro ty, kterým jde při sportu hlavně o pohodlí, máme připravený široký výběr triček, které můžete nosit v kombinaci s dalšími kousky oblečení po celý rok. Nezapomeňte ani na sportovní tílka. Hlavně v létě je využijete při outdoorových sportech. Sportovní tílka, trička a polokošile mají jedno společné. Jsou vyrobeny jen z těch nejlepších materiálů, které se hodí jak na běh, tak i na fitness, tenis či turistiku. Nabízíme praktické, moderní a pohodlné kousky v jednom. Sportovní tílka, trička a polokošile jsou k dispozici v různých velikostech a barevných provedeních. Jednoduché i pestré barvy a super barevné kombinace jsou k dispozici pro každého. Pokud se chystáte začít sportovat nebo už se sportu naplno věnujete, kvalitní oblečení je základ.