Veškeré zboží držíme z 90% procent skladem. Pokud požadujete dodání do 2 dnů, prosím udělejte poznámku v závěrečném kroku objednávky. KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ DOSTANETE JEDNO TRIKO BEZ POTISKU ZDARMA DO POZNÁMKY UVEDTE VELIKOST TRIKA.

Firemní a sportovní oblečení

Firemní textil
Na žádost našich obchodních partnerů v oblasti reklamního textilu jsme navázali spolupráci s dovozcem sportovního a reklamního oblečení ze Španělska. Zde naleznete podrobně rozdělený sortiment jak firemního textilu, tak sortiment sportovního a pracovního oblečení. 

Zde je odkaz na katalog ze kterého můžete vybírat : 

https://www.xfer.cz/files/katalog_Roly_2021_CZ.pdf

Výroba textilu :

Zakázková výroba firemního textilu

Proč nechat vyrobit firemní textil u nás?Zakázkové výrobě reklamního textilu, sportovního oblečení a firemního textilu se věnujeme od roku 1999.
Vyráběli jsme firemní textil pro takové společnosti jako Johnson&Johnson, KFC, Komerční banka, Shell, Mr.Coffee, Berentzen, Auto Tukas a pro mnoho dalších významných klientů. V oblasti firemního textilu není zákazník kterého bychom nedokázali
uspokojit. Výrobu firemního oblečení volíme vždy podle charakteru produktu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení