POZOR POZOR JARNÍ AKCE : Při nákupu nad 1200,- Kč obdržíte fitness tričko ZDARMA. Velikost a jestli má být dámské,dětské nebo pánské nám napište do poznámky.

Výšivka šířka 16 - 20 cm

Kód: 90/M104
1 hodnocení
195 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Přímá výšivka na textil

max. šířka výšivky 16 - 20 cm cm, nezáleží na počtu barev je jedno jestli se vyšívá 1 barvou nebo 4 barvami. Cenu to neovlivní. K ceně je nutno připočítat cenu programu 600 až 700,- Kč.Program se neplatí pokud se vyšívají jména.

Všem známá vyšívací  technologie, která zajišťuje při použití kvalitního reklamního textilu  vyšší přidanou hodnotu vyšitého loga a pokud je kvalitně provedena,
 tak zvyšuje prestiž výrobku. Přímou výšivkou se se zaměřujeme na kvalitu a detaily výšivky. Používáme různé druhy vyšívacích  nití, díky kterým můžeme výšivku udělat svítící ve tmě, metalickou  či plastickou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁŠIVKA

Pokud se vyrábí nášivka tak je motiv nejdříve vyšit na látku ,poté obstřihnutý dle tvaru loga a následně našitý na oděv.


VÝŠIVKA

Pokud se vyšívá tak je motiv ,,logo,,přímo vyšité na tričko nebo jiný textilní výrobek


VYŠÍVACÍ STROJE

 Na naší dílně vyšíváme na nejmodernějších vícehlavých vyšívacích automatech značky TAJIMA, která představuje absolutní špičku v oblasti strojního vyšívání.


TERMÍN DODÁNÍ VÝŠIVKY

Našimi přednostmi jsou rychlost vyšívání, vysoká kvalita vyšívání a příznivá cena výšivky. V případě malé výšivky která má více barev zaručujeme nižší cenu výšivky než u potisku . Vyšití menšího počtu kusů do 3 dnů.větší množství do 14 dnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: